Kullanım Koşulları

oncapara.com ve mobil uygulamaları (OncaAltın,OncaPara,OncaCevir ve OncaHesap) erişiminizden veya kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz.

Web sitemize erişmekle veya sitemizi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. "www.oncapara.com" (OncaAltın,OncaPara,OncaCevir ve OncaHesap uygulamaları) bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Burada yayınlanan metin, resimler, sesler, diğer tüm bilgiler ve dökümanlar, aksi belirtilmedikçe onncapara.com'a aittir, önceden yazılı izin alınmaksızın, kısmen veya tamamen kopyalanması, başka bir yerde yayımlanması yasaktır.

Web sitemizde yer alan her türlü bilgi, resim, açıklama ve haber bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan bilgilerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz.

Web sitemizde yer alan döviz ve altın anlık, borsa verileri ise 15 dakika gecikmeli olarak alınmaktadır. Verilerin getirilmesinde yaşanabilecek herhangi bir aksaklıktan kaynaklanan hatalardan, ve zararlardan "www.oncapara.com" (OncaAltın,OncaPara,OncaCevir ve OncaHesap uygulamaları) sorumlu tutulamaz.

Web sitemize üye kullanıcılar tarafından paylaşılan yorum, haber ve benzeri içeriklerin doğruluğu konusunda hiçbir garanti sunulmamaktadır. Bu içeriklerin doğruluğunun teyidi, ilgili içeriği dikkate alan kullanıcıların sorumluluğunda olup söz konusu paylaşımların dikkate alınması neticesinde kullanıcı taraflı doğabilecek maddi ve manevi hiçbir zarardan, sitemiz veya site ve ilgili paylaşımların sahibi kullanıcılar kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Yasal Uyarı: Burada yer alan yayın, bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi v.b. çerçevesinde sunulmaktadır.
Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunan katılımcıların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Dolayısıyla herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır.
Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Web sitemiz, kullanıcılar tarafından oluşturulan her türlü veri ve içeriğin hiç bir şekilde kontrolünü yapmamaktadır. Ancak kullanıcı(lar) tarafından, 3. şahıs ve kurumların kişilik hakları ile Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası anlaşmalar ile koruma altına alınan diğer hakların ihlal edilmesi halinde; ayrıca telif haklarını ihlal eden, müstehcenlik içeren, hakaret, küfür, küçük düşürücü ifadeler barındıran içeriklerin gönderilmesi; ayrıca "www.oncapara.com" (OncaAltın,OncaPara,OncaCevir ve OncaHesap uygulamaları) hizmetlerinin ve servislerinin amacını aşan bir şekilde kullanılması halinde, "www.oncapara.com" (OncaAltın,OncaPara,OncaCevir ve OncaHesap uygulamaları) hizmetleri derhal durdurma, ilgili içerikleri yayından çıkarma ve üyelik iptal etme hakkına sahiptir.

Web sitemize üye olurken verilen bilgilerin doğruluğundan ve gizliliğinden, ayrıca şifre ve kullanıcı adının korunmasından, başka kimselerle paylaşılmamasından kullanıcının kendisi sorumludur. Bu bilgilerin yetkisiz kişiler tarafından ele geçirilmesi ve "www.oncapara.com" (OncaAltın,OncaPara,OncaCevir ve OncaHesap uygulamaları) servislerinin kullanılması halinde "www.oncapara.com" (OncaAltın,OncaPara,OncaCevir ve OncaHesap uygulamaları) sorumluluk kabul etmemektedir.